Ešte raz a po poriadku · Čo sa stalo so City Swell
Dívam sa z úplne iného okna a hlavou sa mi preháňajú úplne iné myšlienky. Dýcham úplne iné vône, tešia ma iné veci, mám úplne iné povinnosti, starosti a radosti. Veľmi veľa vecí sa v mojom živote za posledné mesiace zmenilo. A tak mi prišlo prirodzené, že keď sa chcem vrátiť späť k môjmu blogu, nemala by som pokračovať presne tam, kde som skončila, a to z jednoduchého dôvodu. To miesto už totiž neexistuje.
Život sa veľmi rýchlo mení a kedysi som mala zo zmien doslova paniku. Čokoľvek nové ma dokázalo vydesiť na smrť, no teraz je to všetko inak. Dnes už viem, že napríklad aj krok späť neznamená vôbec nič zlé. Značí to len pohyb. A ten je k našej existencii priam nevyhnutne nutný. Ľudia by nemali stagnovať. Je to to najhoršie, čo môžu robiť. A najmä vtedy, keď cítia, že niečo nie je v poriadku.
Áno, mrzí ma to, ale vaše problémy sa nevyriešia samé. Nespadne vám z neba čosi zázračné, čo pošle všetky vaše chmáry preč. Bohužiaľ alebo chvalabohu, ste to len vy, kto má svoj osud pevne vo svojich rukách. Zmeňte ho, ak s ním nie ste spokojní. Občas ho stačí skutočne len trošička popostrčiť a veci sa začnú hýbať. Možno sa nebudú hneď posúvať želaným smerom, ale rozpohybujú sa, a to je presne to, čo potrebujete.
Skúste to. Nestagnujte. Začínajte odznova. Nový začiatok nie je hanba. Práve naopak. Je to niečo, na čo sa neodhodlá každý. Ja som to urobila. Najskôr v živote, potom aj tu. Pokračujem, no som trochu iná, ako som bola predtým. Som Kvietkovaná. 🌷
Komentáre
Zverejnenie komentára