VLOG – Reštart v Chorvátsku
Na prelome júla a augusta sa mi
po dlhých 4 rokoch podarilo konečne opäť si oddýchnuť pri mori.
Hoci som mala pôvodne trocha iné plány, veľmi som vďačná aj za túto letnú
dovolenku. Potrebovala som ju ako soľ.
Veľmi sa teším, že vám môžem ukázať, čo všetko som zažila
v Chorvátsku. I keď toho nebolo mnoho, mestečko Medulin
a prekrásne mesto Pula malo rozhodne čo ponúknuť. Ďakujem vám za vašu
trpezlivosť a každú odozvu na moje videá. Neskutočne veľa to pre mňa
znamená.
Verím, že sa vám bude páčiť aj toto letné videjko, dajte mi vedieť vaše
postrehy! ;)
💛



Komentáre
Zverejnenie komentára