VLOG – Reštart v Chorvátsku


Na prelome júla a augusta sa mi po dlhých 4 rokoch podarilo konečne opäť si oddýchnuť pri mori.

Hoci som mala pôvodne trocha iné plány, veľmi som vďačná aj za túto letnú dovolenku. Potrebovala som ju ako soľ.
Veľmi sa teším, že vám môžem ukázať, čo všetko som zažila v Chorvátsku. I keď toho nebolo mnoho, mestečko Medulin a prekrásne mesto Pula malo rozhodne čo ponúknuť. Ďakujem vám za vašu trpezlivosť a každú odozvu na moje videá. Neskutočne veľa to pre mňa znamená.

Verím, že sa vám bude páčiť aj toto letné videjko, dajte mi vedieť vaše postrehy! ;) 










💛

Komentáre