Blog analóg #4

Po dlhšom čase som opäť prispela fotografiami do série Blog analóg.

Tentoraz som analógový fotoaparát brala do rúk s malou dušičkou, pretože naposledy sa niečo stalo s filmom a polovica záberov bola nenávratne preč. Nevedela som, či bol na vine foťák alebo film, no zdá sa, že nateraz je všetko v poriadku. A tak vám konečne môžem priniesť ďalšiu plnohodnotnú sériu analógových fotiek. 

Až teraz som si uvedomila, že najčastejšie fotím na jeseň a aj vďaka tomu má všetko krajšiu sýtejšiu farbu. Aj jarné fotky však majú niečo do seba. Všetko je presvietené slnkom, ružovkasté, nádherné a voňavé. Vychutnajte si prvé jarné dni aj vďaka Blog analóg #4.

23/03/19 · Výlet do bratislavskej ZOO















24/03/19 · Jarné narcisy


31/03/19 · Výlet na Peknú cestu










Fotoaparát: Canon AE-1 Program
💛

Komentáre