Blog analóg #4
Tentoraz som analógový fotoaparát brala do rúk s malou dušičkou, pretože naposledy sa niečo stalo s filmom a polovica záberov bola nenávratne preč. Nevedela som, či bol na vine foťák alebo film, no zdá sa, že nateraz je všetko v poriadku. A tak vám konečne môžem priniesť ďalšiu plnohodnotnú sériu analógových fotiek.
Až teraz som si uvedomila, že najčastejšie fotím na jeseň a aj vďaka tomu má všetko krajšiu sýtejšiu farbu. Aj jarné fotky však majú niečo do seba. Všetko je presvietené slnkom, ružovkasté, nádherné a voňavé. Vychutnajte si prvé jarné dni aj vďaka Blog analóg #4.
23/03/19 · Výlet do bratislavskej ZOO
24/03/19 · Jarné narcisy
31/03/19 · Výlet na Peknú cestu
Fotoaparát: Canon AE-1 Program
💛
Komentáre
Zverejnenie komentára