VLOG – Jarný výlet do ZOO a jazda na motokárach

Prvý jarný deň som si užila naplno.

Svoj prvý jarný víkend som si užila do poslednej sekundy a som veľmi rada, že sa mi podarilo zachytiť všetko podstatné i nepodstatné do tohto videa. 

Konečne som sa znova odhodlala chytiť kameru do ruky, a tak mohol uzrieť svetlo sveta nový vlog. V sobotu sme zavítali do bratislavskej ZOO a nedeľa patrila adrenalínovému zážitku na motokárach. Ja som si tešila z každého momentu a verím, že sa môj nabitý víkend bude páčiť aj vám. :)

Pozrite si môj najnovší vlog a podeľte sa o svoje postrehy v komentároch. Ako si zatiaľ užívate jarné dni vy? 

💛

Komentáre