VLOG – Taká normálna sobota

Konečne som vyskúšala aj vegánske bistro made with laf.

Ani som netušila, že tak skoro budem opäť vedieť vziať mobil do ruky a natočím nové video. Ale veľmi sa teším, že sa to takto podarilo.

Od nového roku chcem veci robiť troška inak. Nechcem natáčať len výnimočné udalosti, ale častejšie by som vám chcela prinášať aj zábery z môjho každodenného života. Dajte mi vedieť, čo si myslíte o tomto nápade a čo všetko by ste odo mňa v tomto roku chceli vidieť. 

V novom vlogu som vám priblížila, ako vyzerá moja sobota, keď nemám nič špeciálne na práci. Nikam sa neponáhľam, rada objavujem a hlavne oddychujem. Pretože nie vždy sa to dá. Vopred vám veľmi pekne ďakujem za každé jedno pozretie. 💛

Komentáre