V mojich ušiach · Zimný podvečer
Tak ako mám určité skladby, ktoré sa mi spájajú s letom, slnkom zaliatou krajinou a príjemnými posedeniami na vyhriatej podvečernej terase, existuje aj množstvo pesničiek, ktoré mi rok čo rok spríjemňujú jeseň a zimu.
V tomto období som zväčša o trocha nostalgickejšia než obvykle, za čo určite môžu aj tmavé večery, všadeprítomný chlad a akoby pocit, že potrebujem byť neustále niečím obklopená. Často je to práve hudba, ktorá sa na jeseň a zimu u mňa trocha spomalí, slovo dostanú viac gitary, pesničkári, ale aj príjemná elektronika. Dnes som pre vás vybrala 10 skladieb, ktoré rozhodne nesmú chýbať v mojej zimnej podvečernej ponuke.
Arcade Fire - It's Never Over (Oh Orpheus)
Keaton Henson - Don't Swim
Elbow - My Sad Captains
Hobo Johnson - Romeo & Juliet
The Last Shadow Puppets - Is This What You Wanted
The National - I'll Still Destroy You
Beach House - On The Sea
Team Me - Blind As Night
Ben Howard - End Of The Affair
Bombay Bicycle Club - So Long, See You Tommorow
A ktoré skladby máte spojené so zimnými podvečermi vy?
💛

Komentáre
Zverejnenie komentára