Maj sa, november! · 2018
Úprimne, vôbec netuším, kam sa predposledný mesiac tohto roku podel. Ale tento raz mi to vôbec neprekáža, pretože bol nabitý, dovolil mi tešiť sa z viacerých úspechov a najmä, väčšinu času som sa cítila spokojne a šťastne.
Najkrajší výlet tohto mesiaca bol rozhodne jeden deň v Budapešti. V tomto nádhernom meste som bola len druhý raz v živote, a preto som neskutočne rada, že som sem mohla zavítať opäť, tento raz so svojimi sesternicami, tetou a ujom. Na to, že bol november, sme občas chodili aj v krátkom rukáve, všetko vyšlo na jednotku a na tento zážitok ešte vždy spomínam s obrovským úsmevom. Ešte raz vám ďakujem, že ste ma prizvali! ❤
Tento mesiac sa opäť niesol v znamení koncertov a nácvikov. Stará známa trasa Bratislava-Trnava bola občas na týždennom poriadku, avšak tieto povinnosti ma ešte vždy bavia a najmä, priniesli nám zaslúžené ovocie v podobe skvelých ohlasov na naše vystúpenia. Ďakujeme vám! <3
Tohtoročná jeseň bola naozaj nádherná. Nie som dvakrát fanúšikom tohto ročného obdobia, avšak tento raz som naozaj chodila deň čo deň a neustále som opakovala, ako je vonku krásne a ako mi je dobre. Na konci mesiaca už napokon predsa len dorazila zima vo svojej plnej paráde, avšak som veľmi vďačná za to, že som mala prvý raz naozaj možnosť zaľúbiť sa do padajúceho lístia a zlatistého jesenného slnka.
V novembri som, bohužiaľ, stihla len jeden koncert, avšak ten stál naozaj za to. Videla som božského Donnyho Benéta, s ktorým som sa po koncerte mala možnosť aj stretnúť a v krátkosti si pokecať. Ach, doteraz sa z tohto zážitku spamätávam. ❤❤❤
Som veľmi rada, že tento mesiac sa mi podarilo zavítať aj do Kúpeľov Grössling, ktoré boli verejnosti sprístupnené výnimočne pred veľkou rekonštrukciou. Boli to naozaj majestátne priestory, ktoré museli v časoch svojej najväčšej slávy vyzerať naozaj famózne. Som zvedavá na výsledok prestavby.
I keď bol november nabitý, nezabúdala som ani na oddych. Občas naozaj aj dvojhodinová prechádzka po nových miestach vám dokáže neskutočne zresetovať hlavu.
Tento mesiac som sa snažila na svoj Instagram priniesť aj zopár nových selfies. Zdá sa, že ste si fotky obľúbili, skúsim v nich pokračovať aj v najbližšom období. Je to pre mňa fajn tréning môjho chýbajúceho sebavedomia. 😁
Veľmi, veľmi, veľmi ďakujem všetkým kamarátom a rodine, ktorí sa na nás prišli pozrieť na náš prvý plnohodnotný koncert v Bratislave. V Bukowski Bare bol full house, atmosféra bola neskutočná, ďakujem vám za všetky úsmevy, krásne reakcie a prekrásne momenty... Bol to naozaj nádherný večer.
Fotil: Odfotené Halkym (Halky foto)
Fotil: Odfotené Halkym (Halky foto)
Fotil: Odfotené Halkym (Halky foto)
Posledný novembrový víkend sme si zahrali na prvých vianočných trhoch tohto roku, a to v trnavskom City Parku. Oba dni som strávila v Trnave, parádne som si oddýchla, chvíľu som na nič nemyslela a bolo mi hej.
A to najlepšie som si nechala na koniec. Naša kapela vydala posledný novembrový deň svoj prvý oficiálny videoklip. Stále neverím, že sme to všetko naozaj dokázali, neskutočne ďakujeme Romanovi Stráňaiovi za spoluprácu, som viac než nadšená, hrdá, šťastná a spokojná. Ak ste video ešte náhodou nevideli, určite si ho pozrite 👇, urobíte mi tým obrovskú radosť.
Ako sa vám páči naše video k skladbe June? A aký ste mali november vy? Podeľte sa o svoje zážitky v komentároch, rada sa o vás dozviem niečo nové.
💛








Komentáre
Zverejnenie komentára