VLOG – Náš prvý koncert v Prahe
Stále nemôžem uveriť tomu, že sa to naozaj stalo. Skutočne sme docestovali do Prahy a pred vami všetkými sme odohrali náš prvý koncert v zahraničí. Bolo to super. Nemohla som si nechať ujsť príležitosť zachytiť tieto výnimočné momenty.
Ešte teraz si pamätám, ako som sa raz ráno zobudila a našla som si v mobile mail, že nás festival Trochu Árt vybral, aby sme si prišli zahrať na ich podujatie Trochu kapel v Sacre Coeur. Bola som šťastím celá bez seba. O pár mailov a vybavovačiek neskôr sme 20. októbra skutočne nasadli všetci štyria do auta a odviezli sme sa do Prahy. Neboli sme tam však sami. Prišla nás podporiť aj najbližšia rodina a priatelia a všetko dopadlo nad naše očakávania. Ak chcete vedieť, ako celý tento bláznivý víkend dopadol, pozrite si môj doteraz snáď najobľúbenejší vlog.
💛



Komentáre
Zverejnenie komentára