Maj sa, október! · 2018
Nechce sa mi veriť, že už je to rok, odkedy som začala každomesačnú edíciu „Maj sa...“. Veľmi ma baví sa vždy na konci mesiaca ohliadnuť späť a zrekapitulovať si, čo všetko som stihla zažiť počas uplynulých dní. Človek je hneď o čosi vďačnejší a spokojnejší.
Už na konci minulého mesiaca som písala, že október bude super a musím povedať, že sa splnili všetky moje očakávania. Mala som možnosť zažiť hneď niekoľko nezabudnuteľných dní, na ktoré budem ešte dlho spomínať. Som za ne neskutočne vďačná a viem, že mám v živote obrovské šťastie.
Prvý októbrový víkend bol pre mňa veľmi výnimočný. Po mesiaci vybavovania a príprav sme s kapelou Family Friend urobili obrovský krok a odhodlali sme sa postaviť pred kameru. Natáčali sme náš prvý videoklip. Bol to veľmi náročný deň, točili sme 14 hodín, avšak už dávno som sa tak skvelo nezabavila. Veľa sme sa nasmiali, blbli sme a už sa nevieme dočkať, kedy uvidíme výsledok. Čoskoro ho budete môcť vzhliadnuť aj vy a hlavne verím, že sa vám bude páčiť.
Foto: Odfotené Halkym
Foto: Odfotené Halkym
Foto: Odfotené Halkym
Posledné mesiace ma veľmi tešila naša monstera, ktorá vyhnala nový list, do ktorého som sa totálne zaľúbila. V týchto dňoch očakávame ďalší a ako proud plant mama každý deň sledujem, ako sa jej darí. 😅 Adoptovali sme si aj dve fialky a zatiaľ sa im u nás evidentne páči, pretože kvitnú jedna radosť.
Október bol zväčša príjemný a krásne jesenný. Aj večer po práci sa dali robiť prechádzky, a to som plne využívala. Občas som seba vzala na kávu či malú poznávačku nášho hlavného mesta a bolo to veľmi fajn.
Druhú októbrovú sobotu sme sa rozhodli pre spontánny výlet do Brna. Hoci trval len jeden deň, stihli sme navštíviť naozaj kopec obľúbených i nových miest. Počasie nám vyšlo na jednotku a ja som veľmi rada, že i tento rok som aspoň takto zavítala do môjho milovaného Brna.
Foto: Odfotené Halkym
Foto: Odfotené Halkym
Teší ma, že som konečne mohla v pokoji navštíviť pomerne novú kaviareň v Trnave ONé - espresso bar. Je skvelé, že nám tu vyrástlo takéto krásne miesto a i keď nemajú zatiaľ žiadne vegánske koláče, tak aspoň sójové mlieko do kávy u nich určite nájdete.
Najlepší deň tohto mesiaca a jednoznačne aj jeden z top dní tohto roka bol 20. október, deň, kedy si naša kapela prvý raz zahrala v Prahe. Bol to pre nás nezabudnuteľný zážitok, z ktorého bude čerpať pozitívnu energiu ešte veľmi dlho. Ďakujeme ešte raz festivalu Trochu Árt za pozvanie, kamošom a rodine, ktorí nás prišli podporiť až tak ďaleko, ale aj všetkým, ktorých sme spoznali a ktorí spoznali nás. Naozaj som za tento víkend veľmi vďačná a ešte sa k nemu na tomto blogu čoskoro vrátim. ;)
Foto: Odfotené Halkym
Foto: Odfotené Halkym
Fotil: Dominik
Foto: Odfotené Halkym
V deň návratu z Prahy som zašla ešte na koncert Maca DeMarca. Hudobník má skvelú kapelu, ich vystúpenie bolo kvalitné, vtipné, príjemné, no na konci si zahrali nečakané covery rôznych rockových skladieb, čo v hľadisku čakal len málokto.
Bohužiaľ, nabitý program si vypýtal svoju daň a ja som si musela na pár dní oddýchnuť a pracovať z domu. Spoločnosť mi však robili v Trnave naše psíky, a tak bola rekonvalescencia napokon veľmi príjemná.
Posledný októbrový víkend som sa rozhodla byť domased a načerpať nové sily do ďalšieho mesiaca. Určite som však nezaháľala, veľa som písala, strihala videá a dobiehala som všetko zameškané. Aj takéto dni sú v živote človeka veľmi dôležité.
Jedlo, ktoré mi tento mesiac rozhodne chutilo najviac, bolo vegánske sushi, konkrétne Maki Avokádo. Mohla by som ho jesť snáď každý deň, škoda len, že by som ich mohla zjesť aspoň za vagón, aby ma naozaj nasýtili. 😁
Už zajtra sa začína nový mesiac a dokonca má byť aj naďalej teplo, takže sa snáď prvý raz teším aj na november. Takisto ma opäť čakajú super eventy a nové zážitky, takže verím, že aj jedenásty mesiac bude napokon super. A ako ste sa mali uplynulých 31 dní vy?
💛









Komentáre
Zverejnenie komentára