Blog analóg #3


Konečne som zozbierala ďalšiu sériu analógových spomienok. Tento raz sú najmä letné, ale nájde sa tu aj čo-to z babieho leta. Bohužiaľ, fotiek je dnes pomenej, nakoľko asi polovica z nich je záhadne preč. Nevadí, aj tak ma teší každá jedna z nich.

15/07/18 · Vychutnávanie si letného víkednu v Bratislave






08/09/18 · Doma


08/09/18 · Trnavský jarmok


12/09/18 · Moje vesmírne petúnie


06/10/18 · Family Friend (fotil Halky)


08/10/18 · Jeseň pod našimi oknami






Fotoaparát: Canon AE-1 Program
💛

Komentáre