Maj sa, jún!
Máme za sebou ďalší mesiac. Nechce sa mi veriť, že polovica tohto roku je nenávratne za nami. Čo mi priniesol šiesty mesiac? Veľa nových udalostí, nezabudnuteľných stretnutí a koncertov... ale poďme pekne po poriadku.
Jún bol o prekonávaní samej seba. I keď som bola občas zo všetkého trocha vyčerpaná, aj tak som pokračovala naplno a odmenou mi bola dobre vykonaná práca. Nasadili sme intenzívnejšie tempo s kapelou, chodila som viac medzi ľudí a častejšie som vystupovala z komfortnej zóny. Nebol to ľahký mesiac, ale bol krásny a veľmi prínosný. A na jeho konci sa cítim skvele.
Ako si možno spomínate, koncom minulého mesiaca som sa sťahovala do nového bytu, a tak jún patril najmä nákupom vecí do toho nového. Boli to najmä nové rastlinky, ktorým sa naozaj veľmi teším a ktoré mi spríjemňujú každý jeden deň.
Jún bol aj o skvelých stretnutiach. Či už to bola naša súkromná „stretávka“ z vysokej školy alebo krásne rozlúčka s priateľkami z Rumunska, boli to veľmi pekné chvíle, na ktoré veľmi rada spomínam.
Foto: Robert Franz
Foto: Elena Filip
Foto: Elena Filip
Tento mesiac som vďaka pozvaniu môjho brata zavítala aj na veľmi netradičnú akciu, a to na koncert barokovej hudby. I keď to určite nebola hudba na každodenné počúvanie, veľmi sa mi tento večer páčil a som nesmierne vďačná, že som dostala možnosť vidieť dobové nástroje a počuť hudbu v podaní naozaj úžasných hudobníkov.
Tento mesiac som trávila viac času aj s mojimi milovanými psíkmi, nakoľko boli oveľa častejšie v Bratislave, ale takisto sme sa počas víkendov vídavali zasa v Trnave. Najšťastnejšia som naozaj len v ich prítomnosti. <3
17. júna sme odštartovali našu sériu troch koncertných víkendov s kapelou Family Friend. Náš prvý koncert sa odohral v Jaslovských Bohuniciach. Areál amfiteátra mám naozaj veľmi rada, na tomto istom pódiu sme hrali už aj pred dvoma rokmi a bolo to skvelé. Bohunice opäť raz dokázali, že vedia usporiadať výnimočné akcie a ešte raz veľmi pekne ďakujeme za pozvanie.
Hneď na druhý deň po našom koncerte som sa vydala do Viedne splniť si svoj súkromný koncertný sen, a to vidieť naživo Arcade Fire. Túto kapelu som považovala jednu z mojich top, ale po tomto koncerte nebezpečne ohrozujú prvenstvo. Bol to naozaj nezabudnuteľný večer, majstrovské dielo, smiech, slzy, tancovanie a prežívanie každého tónu do morku kosti. Som nesmierne vďačná, že sa mi podarilo ich konečne vidieť naživo a takisto ďakujem aj mojej skvelej koncertnej parťáčke.
Foto: Simona
Ďalší víkend patril koncertu Family Friend na vytúženom Ekofeste. Festival Ekofest patrí dlhodobo k najznámejším udalostiam v Trnave a veľmi dlhý čas sme sa tam snažili dostať. Tento rok sa nám to konečne podarilo a nesmierne sme si naše účinkovanie užili. Bola to opäť ďalšia splnená méta.
Foto: Jakub Benko
Foto: Jakub Benko
Pomedzi naozaj občas naplnený program som sa snažila nájsť si chvíľu na relax a objavovanie nových miest, ktoré ma dobijú energiou. Jedným takýmto miestom sa stalo aj toto zákutie v Bratislave. Kúzelné miesto.
Najlepšie dni v júni som si však nechala až na koniec. Na tieto momenty som sa tešila celé týždne a musím povedať, že som si ich užila naplno. Do nášho hlavného mesta zavítal môj najobľúbenejší človek Dominik, ktorý okrem iného robil aj hudobného hosťa našej kapele počas koncertu v Leháre. Skvelí ľudia po mojom boku a spomienkový koncert na počesť tretieho výročia udalosti, kedy sme prvý raz hrali s kapelou naživo? Ó, áno! Boli to úžasné 4 dni a som za ne neskutočne vďačná.
Ďakujem. <3
Koniec júna ma nabil presne tou energiou, ktorú som potrebovala a som si istá, že prvý prázdninový (haha) mesiac sa bude niesť v podobnom duchu. Som vďačná za všetko, čo som prežila a teším sa na ozajstné letné chvíle.
~
A aký bol váš jún? Podeľte sa o zážitky v komentároch, rada si ich prečítam. 💛






Komentáre
Zverejnenie komentára