Maj sa, jún!

Maj sa, jún I City Swell je najnovší príspevok na blogu.

Máme za sebou ďalší mesiac. Nechce sa mi veriť, že polovica tohto roku je nenávratne za nami. Čo mi priniesol šiesty mesiac? Veľa nových udalostí, nezabudnuteľných stretnutí a koncertov... ale poďme pekne po poriadku.

Jún bol o prekonávaní samej seba. I keď som bola občas zo všetkého trocha vyčerpaná, aj tak som pokračovala naplno a odmenou mi bola dobre vykonaná práca. Nasadili sme intenzívnejšie tempo s kapelou, chodila som viac medzi ľudí a častejšie som vystupovala z komfortnej zóny. Nebol to ľahký mesiac, ale bol krásny a veľmi prínosný. A na jeho konci sa cítim skvele. 


Ako si možno spomínate, koncom minulého mesiaca som sa sťahovala do nového bytu, a tak jún patril najmä nákupom vecí do toho nového. Boli to najmä nové rastlinky, ktorým sa naozaj veľmi teším a ktoré mi spríjemňujú každý jeden deň.





Jún bol aj o skvelých stretnutiach. Či už to bola naša súkromná „stretávka“ z vysokej školy alebo krásne rozlúčka s priateľkami z Rumunska, boli to veľmi pekné chvíle, na ktoré veľmi rada spomínam.




Tento mesiac som vďaka pozvaniu môjho brata zavítala aj na veľmi netradičnú akciu, a to na koncert barokovej hudby. I keď to určite nebola hudba na každodenné počúvanie, veľmi sa mi tento večer páčil a som nesmierne vďačná, že som dostala možnosť vidieť dobové nástroje a počuť hudbu v podaní naozaj úžasných hudobníkov.


Tento mesiac som trávila viac času aj s mojimi milovanými psíkmi, nakoľko boli oveľa častejšie v Bratislave, ale takisto sme sa počas víkendov vídavali zasa v Trnave. Najšťastnejšia som naozaj len v ich prítomnosti. <3



17. júna sme odštartovali našu sériu troch koncertných víkendov s kapelou Family Friend. Náš prvý koncert sa odohral v Jaslovských Bohuniciach. Areál amfiteátra mám naozaj veľmi rada, na tomto istom pódiu sme hrali už aj pred dvoma rokmi a bolo to skvelé. Bohunice opäť raz dokázali, že vedia usporiadať výnimočné akcie a ešte raz veľmi pekne ďakujeme za pozvanie.




Hneď na druhý deň po našom koncerte som sa vydala do Viedne splniť si svoj súkromný koncertný sen, a to vidieť naživo Arcade Fire. Túto kapelu som považovala jednu z mojich top, ale po tomto koncerte nebezpečne ohrozujú prvenstvo. Bol to naozaj nezabudnuteľný večer, majstrovské dielo, smiech, slzy, tancovanie a prežívanie každého tónu do morku kosti. Som nesmierne vďačná, že sa mi podarilo ich konečne vidieť naživo a takisto ďakujem aj mojej skvelej koncertnej parťáčke.

Foto: Simona




Ďalší víkend patril koncertu Family Friend na vytúženom Ekofeste. Festival Ekofest patrí dlhodobo k najznámejším udalostiam v Trnave a veľmi dlhý čas sme sa tam snažili dostať. Tento rok sa nám to konečne podarilo a nesmierne sme si naše účinkovanie užili. Bola to opäť ďalšia splnená méta.





Pomedzi naozaj občas naplnený program som sa snažila nájsť si chvíľu na relax a objavovanie nových miest, ktoré ma dobijú energiou. Jedným takýmto miestom sa stalo aj toto zákutie v Bratislave. Kúzelné miesto.



Najlepšie dni v júni som si však nechala až na koniec. Na tieto momenty som sa tešila celé týždne a musím povedať, že som si ich užila naplno. Do nášho hlavného mesta zavítal môj najobľúbenejší človek Dominik, ktorý okrem iného robil aj hudobného hosťa našej kapele počas koncertu v Leháre. Skvelí ľudia po mojom boku a spomienkový koncert na počesť tretieho výročia udalosti, kedy sme prvý raz hrali s kapelou naživo? Ó, áno! Boli to úžasné 4 dni a som za ne neskutočne vďačná. 





Ďakujem. <3

Koniec júna ma nabil presne tou energiou, ktorú som potrebovala a som si istá, že prvý prázdninový (haha) mesiac sa bude niesť v podobnom duchu. Som vďačná za všetko, čo som prežila a teším sa na ozajstné letné chvíle. 
~
A aký bol váš jún? Podeľte sa o zážitky v komentároch, rada si ich prečítam. 💛

Komentáre