OOTD #2 Keď červená dostala zelenú
Netrvalo dlho a som tu s novým outfitom dňa. Musím sa síce priznať, že písať tieto riadky mi je ešte stále príjemnejšie, než pózovať pred objektívom, avšak tento rok som si dala ešte jedno tajné predsavzatie. Chcela by som hovoriť áno viacerým veciam, ktorých sa možno trocha bojím, avšak viem, že v konečnom dôsledku budem mať z nich radosť. Do tejto kategórie by mohlo na prvý pohľad patriť áno pre čokoládu a nočný nájazd na chladničku, ale myslela som skôr prekračovanie svojej komfortnej zóny, neodmietnuť fotenie, verejné vystúpenie a podobne.
Zima ako ročné obdobie nepatrí k mojim favoritom, avšak jedno jej uprieť neradno. Je to jediné obdobie, kedy prídem domov s novým svetrom, priateľ len zakrúti očami, že takých istých mám v skrini už asi desať, ja si zašomrem, že sa tomu vôbec nerozumie a položím čiernu pleteninu na policu k ďalším desiatim čiernym pleteninám. Keď som sa však jedného dňa vrátila s týmto nádherným červeným svetrom, dostala som okamžitú zelenú. Už dlho mi podobný kúsok chýbal v zbierke, presnejšie od osudnej udalosti, kedy sa mi jeden červený svetrík zo sekáča spral v práčke na veľkosť detskej košieľky.
OUTFIT
Sveter - Stradivarius
Náušnice - H&M
Rúž - Essence
Rifle - Stradivarius
Topánky - Golddigga





Komentáre
Zverejnenie komentára