Je to v poriadku
Sú chvíle, kedy by som potrebovala, aby toto povedal niekto mne. Občas veci jednoducho nejdú tak, ako sme plánovali. I keď sa snažíte akokoľvek zostať nad vecou, niekedy vás to pohltí. Udržať si odstup je ťažké, neriešiť ešte zložitejšie a zhlboka dýchať niekedy úplne najzložitejšie...
Je to však úplne v poriadku. Veci sa musia nejako diať. Svet nezastavíme. A je pravda, že občas sa točí priamo oproti nám a chce pomlieť všetko, čo sme doposiaľ usilovne stavali. Ale to všetko je v poriadku. Slnko sa opäť ráno ukáže a dá nám šancu všetko napraviť. Iba jeden koniec je definitívny. Všetky ostatné dokážeme zmeniť.
A viete, čo všetko je ešte v poriadku?
- nemať svoj deň
- ukázať svoju slabosť
- byť smutný, aj keď nevieme náš dôvod úplne vysvetliť
- nevysvetľovať ostatným, prečo sa cítime alebo konáme tak či onak
- ocitnúť sa na križovatke a nevedieť, kam ďalej
- odpočinúť si
- vyjsť zo svojej komfortnej zóny
- zavrieť oči a vrhnúť sa do neznáma
- robiť to, čo nás baví
- byť sám sebou...
Áno, byť sám sebou je absolútne v poriadku. Nehanbime sa za svoje emócie. Sú predsa také skutočné a krásne. A každý deň iné. A to je v poriadku.
~
Komentáre
Zverejnenie komentára